نمایندگی فروش

اینترنت، بستر مناسبی برای کسب درآمد می باشد، زیرا متشکل از یک جامعه چند میلیونی است. بسیاری از افراد راه های مختلفی را برای کسب درآمد در اینترنت امتحان می نمایند، ولی درصد کمی از این افراد به نتیجه مطلوب می رسند.همکاری با سامانه جیب می تواند شما را به درآمد ثابت ماهیانه برساند فقط کافیست کمی تلاش کنید.


چه کسانی می توانند با سامانه همکاری داشته باشند:نحوه همکاری با ما

نحوه همکاری با سامانه به این صورت می باشد که بعد از ثبت نام شما میتوانید وارد پنل خود شده و با دریافت لینک ثابت تبلیغاتی شروع به تبلیغات کنید و به ازای هر کاربری که توسط تبلیغات شما در سامانه ثبت نام می کند ۴۰ درصد از حق عضویت کاربران به شما تعلق می گیرد شایان ذکر است که تا زمانی که کاربر در سیستم عضویت دارد و تمدید می نماید نیز شما ۴۰ درصد سهم خود را دریافت می کنید.به این صورت شما می توانید به درآمد ثابت ماهیانه دست یابید.

برای اطلاع از میزان درآمد، کاربران عضو شده و عملکرد خود نیز یک صفحه مدیریتی در اختیار شما قرار می گیرد که شامل اطلاعات زیر می باشد


نکته مهم در این شراکت این است که پرداخت این مبالغ دائمی می باشد و شما تا زمانی که کاربر از سیستم استفاده می نماید و حساب خود را تمدید میکند از این مبلغ بهره مند خواهید بود.مراحل اخذ نمایندگیدرصد همکاری

درصد پایه همکاری ۴۰ درصد از کل هزینه ثبت نام میباشد که این درصد بر اساس فعالیت و نوع همکاری شما قابل تنظیم می باشد.

این نکته را مد نظر قرار دهید که این درصد از کل هزینه ثبت نام می باشد. نه سود حاصله که این موضوع نیز به نفع شما می باشد چون با هزینه های پشتیبانی ، سرور ، نیروی فنی و ... کاری ندارید و تمام تمرکز خود را بر روی بازاریابی گذاشته و به صورت کاملا شفاف از میزان درآمد خود آگاهید.